VELOMARKET-CSKA
14 2009,

MEN

/ ,                                  
   1 GOGOLEV Maxim             RUS Leningradskaya o         2      02:01:07      1        17:31(  6)   14:23(  1)   14:41(  1)   14:42(  1)   14:39(  2)   14:55(  1)   14:55(  2)   15:17(  1)    0:00
                                                                                          17:31(  6)   31:55(  3)   46:37(  1)   61:19(  1)   75:59(  1)   90:54(  1)  105:50(  1)  121:07(  1)  121:07
   2 GOGOLEV Anton             RUS Samara                   3      02:01:08      2        17:07(  1)   14:46(  5)   14:44(  2)   14:43(  2)   14:38(  1)   14:57(  2)   14:54(  1)   15:17(  2)    0:00
                                                                                          17:07(  1)   31:53(  1)   46:37(  2)   61:20(  2)   75:59(  2)   90:56(  2)  105:51(  2)  121:08(  2)  121:08
   3 NIKOLAEV Evgeniy          RUS Primorsky distri        12      02:02:27      3        17:33(  8)   14:50(  7)   14:46(  3)   14:43(  3)   15:02(  4)   15:00(  3)   15:03(  3)   15:26(  3)    0:00
                                                                                          17:33(  8)   32:23(  7)   47:10(  3)   61:54(  3)   76:56(  3)   91:57(  3)  107:01(  3)  122:27(  3)  122:27
   4 NIKOLAEV Sergey           RUS Samara                  16      02:04:19      4        17:29(  4)   14:52(  8)   15:04(  5)   15:26(  7)   15:03(  5)   15:17(  4)   15:22(  4)   15:43(  7)    0:00
                                                                                          17:29(  4)   32:21(  6)   47:26(  6)   62:53(  5)   77:56(  5)   93:13(  4)  108:36(  4)  124:19(  4)  124:19
   5 PECHENIN Evgeny           RUS Format-Udmurtia          4      02:04:58      5        17:32(  7)   14:42(  3)   15:05(  6)   15:32( 11)   15:24(  7)   15:34(  5)   15:33(  7)   15:31(  5)    0:00
                                                                                          17:32(  7)   32:15(  5)   47:20(  4)   62:53(  6)   78:18(  7)   93:52(  5)  109:26(  5)  124:58(  5)  124:58
   6 MEDVEDEV Alexey           RUS Moscow Dynamo            7      02:05:53      6        17:27(  3)   14:26(  2)   16:24( 19)   14:47(  4)   14:49(  3)   17:05( 18)   15:24(  5)   15:27(  4)    0:00
                                                                                          17:27(  3)   31:54(  2)   48:18(  8)   63:05(  8)   77:55(  4)   95:00(  7)  110:25(  7)  125:53(  6)  125:53
   7 SELEDKOV Ivan             RUS Moscow Dynamo            5      02:06:13      7        17:35( 10)   14:49(  6)   15:04(  4)   15:33( 12)   15:05(  6)   16:00( 10)   15:52(  9)   16:13( 12)    0:00
                                                                                          17:35( 10)   32:24(  8)   47:28(  7)   63:01(  7)   78:06(  6)   94:07(  6)  109:59(  6)  126:13(  7)  126:13
   8 VORONTSOV Denis           RUS Moscow Nagornaya         6      02:07:48      8        17:34(  9)   15:08(  9)   15:55( 15)   15:39( 13)   16:02( 13)   16:03( 11)   15:34(  8)   15:50( 10)    0:00
                                                                                          17:34(  9)   32:43(  9)   48:38( 11)   64:17( 11)   80:20( 11)   96:24( 10)  111:58(  9)  127:48(  8)  127:48
   9 BARYSHNIKOV Mikhail       RUS Primorsky distri        13      02:07:53      9        17:36( 11)   15:18( 10)   15:25(  9)   15:31( 10)   15:58( 12)   15:53(  8)   16:26( 13)   15:43(  8)    0:00
                                                                                          17:36( 11)   32:55( 10)   48:20( 10)   63:51( 10)   79:50(  9)   95:43(  9)  112:09( 10)  127:53(  9)  127:53
  10 IVANOV Ilya               RUS SDUSSHOR Sestror        23      02:08:08     10        17:44( 12)   15:18( 11)   15:16(  8)   15:08(  5)   15:37(  8)   15:56(  9)   16:36( 15)   16:29( 15)    0:00
                                                                                          17:44( 12)   33:02( 11)   48:19(  9)   63:28(  9)   79:05(  8)   95:02(  8)  111:39(  8)  128:08( 10)  128:08
  11 ORLOV Roman               RUS KaroFilm/MOUOR          11      02:08:33     11        18:17( 19)   15:26( 12)   15:36( 12)   15:25(  6)   15:51( 10)   16:12( 12)   16:07( 12)   15:34(  6)    0:00
                                                                                          18:17( 19)   33:44( 16)   49:21( 15)   64:46( 12)   80:38( 12)   96:50( 12)  112:58( 12)  128:33( 11)  128:33
  12 ORLOV Artem               RUS Moscow Dinamo            9      02:08:49     12        18:34( 22)   15:56( 19)   15:46( 13)   15:40( 14)   15:52( 11)   15:41(  6)   15:33(  6)   15:43(  9)    0:00
                                                                                          18:34( 22)   34:30( 20)   50:17( 19)   65:58( 17)   81:51( 17)   97:32( 14)  113:05( 13)  128:49( 12)  128:49
  13 TROKHIN Victor            RUS Velomir-Merida          15      02:09:03     13        17:52( 15)   15:29( 13)   15:58( 17)   15:44( 15)   15:40(  9)   15:52(  7)   16:02( 10)   16:23( 14)    0:00
                                                                                          17:52( 15)   33:21( 12)   49:19( 14)   65:04( 16)   80:45( 13)   96:38( 11)  112:40( 11)  129:03( 13)  129:03
  14 ROMANOV Vassian           RUS ChuvStevensBikes        32      02:09:39     14        17:47( 14)   15:37( 15)   15:57( 16)   15:30(  9)   16:02( 14)   16:34( 16)   16:04( 11)   16:05( 11)    0:00
                                                                                          17:47( 14)   33:24( 15)   49:22( 16)   64:52( 13)   80:55( 14)   97:30( 13)  113:34( 14)  129:39( 14)  129:39
  15 GERASHCHENKO Oleksandr    UKR ISD Cycling Team        31      02:11:31     15        17:27(  2)   15:55( 18)   15:33( 10)   16:03( 17)   16:15( 15)   16:17( 13)   16:53( 18)   17:05( 16)    0:00
                                                                                          17:27(  2)   33:22( 13)   48:56( 12)   64:59( 15)   81:15( 16)   97:33( 15)  114:26( 16)  131:31( 15)  131:31
  16 MEDVETSKYY Evgeniy        UKR ISD Cycling Team        20      02:11:32     16        17:46( 13)   15:37( 14)   15:33( 11)   16:01( 16)   16:16( 16)   16:19( 14)   16:44( 16)   17:13( 17)    0:00
                                                                                          17:46( 13)   33:23( 14)   48:56( 13)   64:58( 14)   81:14( 15)   97:34( 16)  114:18( 15)  131:32( 16)  131:32
  17 FOMIN Anton               RUS Leningrdaskaya o         8      02:12:10     17        18:05( 17)   15:51( 17)   15:47( 14)   16:34( 22)   16:34( 19)   16:21( 15)   16:31( 14)   16:23( 13)    0:00
                                                                                          18:05( 17)   33:56( 17)   49:44( 17)   66:19( 18)   82:53( 18)   99:15( 17)  115:47( 17)  132:10( 17)  132:10
  18 FEDOTOV Alexander         RUS KaroFilm/Ekatere        10      02:15:34     18        18:45( 24)   15:59( 20)   16:30( 21)   16:26( 19)   16:31( 18)   16:53( 17)   16:47( 17)   17:40( 18)    0:00
                                                                                          18:45( 24)   34:45( 22)   51:15( 20)   67:41( 20)   84:13( 20)  101:06( 19)  117:54( 18)  135:34( 18)  135:34
  19 IVANOV Timofey            RUS Format-Udmurtia         27      02:17:18     19        18:16( 18)   15:44( 16)   16:06( 18)   16:18( 18)   16:31( 17)   17:25( 19)   18:51( 19)   18:04( 19)    0:00
                                                                                          18:16( 18)   34:01( 18)   50:08( 18)   66:26( 19)   82:57( 19)  100:22( 18)  119:14( 19)  137:18( 19)  137:18
  20 NIKOLAEV Alexey           RUS Samara                  17      01:43:37     20        18:38( 23)   16:42( 24)   16:41( 22)   16:32( 20)   17:04( 21)   17:58( 21)    0:00
                                                                                          18:38( 23)   35:21( 23)   52:02( 23)   68:34( 22)   85:39( 21)  103:37( 20)  103:37
  21 GAVRILOV Evgeniy          RUS DUSSH1, NSSUOR          43      01:44:17     21        18:55( 26)   16:27( 23)   16:29( 20)   16:33( 21)   17:32( 24)   18:19( 22)    0:00
                                                                                          18:55( 26)   35:23( 24)   51:52( 22)   68:26( 21)   85:58( 22)  104:17( 21)  104:17
  22 LOGINOV Vladimir          RUS Format-Udmurtia         18      01:44:39     22        18:21( 21)   16:22( 22)   17:19( 26)   17:30( 23)   17:13( 22)   17:52( 20)    0:00
                                                                                          18:21( 21)   34:43( 21)   52:02( 24)   69:32( 24)   86:46( 23)  104:39( 22)  104:39
  23 ORLOV Pavel               RUS SDUSSHOR Sestror        21      01:28:23     23        19:17( 28)   17:06( 27)   17:03( 23)   17:30( 24)   17:25( 23)    0:00
                                                                                          19:17( 28)   36:24( 27)   53:28( 26)   70:58( 26)   88:23( 24)   88:23
  24 VASILYEV Boris            RUS Format-Udmurtia         14      01:28:26     24        17:56( 16)   16:06( 21)   17:16( 25)   17:34( 26)   19:31( 27)    0:00
                                                                                          17:56( 16)   34:03( 19)   51:19( 21)   68:54( 23)   88:26( 25)   88:26
  25 BELOKRYLOV Alexey         RUS Format-Udmurtia         22      01:29:44     25        19:05( 27)   16:50( 25)   17:54( 28)   17:31( 25)   18:22( 25)    0:00
                                                                                          19:05( 27)   35:56( 26)   53:50( 27)   71:22( 27)   89:44( 26)   89:44
  26 PRYADEIN Pavel            RUS Karo-film Dynamo        28      01:29:53     26        18:55( 25)   16:54( 26)   17:04( 24)   17:59( 27)   18:59( 26)    0:00
                                                                                          18:55( 25)   35:50( 25)   52:54( 25)   70:54( 25)   89:53( 27)   89:53
  27 RUSENKO Sergii            UKR ISD Cycling Team         1      DNF                    17:30(  5)   14:44(  4)   15:10(  7)   15:27(  8)   17:01( 20)    0:00
                                                                                          17:30(  5)   32:14(  4)   47:24(  5)   62:52(  4)   79:54( 10)   79:54
  28 GAVRILOV Anatoly          RUS Chuvashia  Sama        44      DNF                    19:48( 31)   17:16( 28)   17:50( 27)   18:10( 28)   20:39( 28)    0:00
                                                                                          19:48( 31)   37:04( 28)   54:55( 28)   73:05( 28)   93:45( 28)   93:45
  29 BLAGIKH Pavel             RUS Merida/Velomir          30      01:14:51     27        19:25( 29)   18:01( 29)   18:41( 29)   18:42( 29)    0:00
                                                                                          19:25( 29)   37:26( 30)   56:08( 29)   74:51( 29)   74:51
  30 BELYKH Sergey             RUS Karo/Film/Udmurt        25      01:16:35     28        18:19( 20)   18:51( 30)   20:07( 30)   19:15( 30)    0:00
                                                                                          18:19( 20)   37:11( 29)   57:19( 30)   76:35( 30)   76:35
  31 AKHMADULLIN Ural          RUS Dynamo Moscow           29      01:39:55     29        19:36( 30)   19:03( 31)   23:48( 31)   37:27( 31)    0:00
                                                                                          19:36( 30)   38:39( 31)   62:28( 31)   99:55( 31)   99:55
  32 KAZANTZEV Kirill          RUS Pavlodar                19      DNF                    30:28( 32)    0:00
                                                                                          30:28( 32)   30:28